IP SANTRAL NEDİR?
 

 

 

İçinde bulunduğumuz Internet ve teknoloji çağında klasik santrallerin yerine geçecek yeni nesil bir telefon santral sistemidir. Sistem müşterinin lokasyonuna fiziksel olarak ve ücret karşılığında kurulur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IP Santral ile santralden beklediğiniz her şeyi kolayca yapabilirsiniz. Yazılım tabanlı olması nedeni ile ihtiyaçlarınıza yönelik tüm sistem ayarlarını bilgisayar ekranınızdaki web tarayıcınızdan yapabilecek kadar kolay ve esnek bir sistemdir.

Sanal (Bulut) Santral ile aynı özelliklere sahip olan IP santralin farkı, her yıl ödeme yapılması yerine, santral cihazı satın alınarak kendi lokasyonuna kurulum yapılıyor olmasıdır.

İp pbx santral sistemi, tüm telefonlarınızı internet ağı ile birbirine bağlar ve yönetir. Böylece dünya üzerinde nerede olursa olsun IP pbx santralinize kayıtlı tüm kullanıcılar, ofis içi dahili gibi birbirleriyle ücretsiz konuşabilir. Ayrıca internet üzerinden çok ucuz maliyetlerle dünyanın her tarafı ile görüşebilirsiniz. 

Yeni Nesil IP Santral standartlarına ek olarak, IP PBX Business sürümü kapsamlı gelişmiş servisler, telefon uygulamaları, son kullanıcı uygulamaları, kişiselleştirebilme, güvenilirlik ve kurulum-konfigürasyon özelliklerini içerir.

HABERLER
haberler
Çağrı Merkezi
Çözümlerinde
Avantajları...
ABONE OLUN
abone-olun
Firmamıza Abone
Olun Avantajdan
yararlanın...
NUMARA SORGULAMA
numara-sorgulama
İstediğini Özel Numaranızı
Sorgulayın...
KABLOSUZ İNTERNET
kablosuz-internet
Bursada Başlamış
olduğu Kablosuz
internet hizmeti...