ALTYAPIMIZ
 
ALTYAPIMIZ

 

 

 

 

 

 


 

 

Yurt içinde tüm operatörlerle ve önde gelen yurt dışı operatörleriyle ara bağlantı sözleşmelerini yapmış, bu çerçevede teknik bağlantılarını yedekli olarak kurmuş, karşılıklı doğrudan SES ve SMS çağrı sonlandırmaktadır.

Ses Taşımak için özel yapılandırılmış network;
Ulusal ve Uluslar arası bir çok network ile ara bağlantılarımız kurulmuş durumdadır. ALOSES TELEKOM omurgasında birbirlerinden farklı yollar üzerinden bağlanmış devreler ile tam yedekli bir yapı bulunuyor. Şebeke dahilinde kullanılan her ekipman birebir yedeklenmiş olup, şebekede en yüksek derecede servis sürekliliği sağlanıyor.
ALOSES TELEKOM’un alt yapısında kullanılan cihazlar ETSI gibi uluslararası kuruluşlar tarafından sertifikasyonları alınmış; SS7, SIP vb. ileri teknoloji yeni protokolleri destekleyen cihazlar olma özelliğini taşıyor.
Ses şebekesi sesi önceliklendirme ve yüksek verimle ses paketlerini işleme yeteneğine sahip, yüksek konfigürasyonlu özel yönlendiriciler (Router) ve ses cihazları (Media Gateway) seçilerek oluşturuldu.

Ses taşımak için özel donatılmış hizmet noktaları;
ALOSES TELEKOM hizmet noktalarında kesintisiz hizmet vermek için bütün önlemler alınmış ve Bilgi Teknolojileri İletişim Kurumu standartlarındadır.

HABERLER
haberler
Çağrı Merkezi
Çözümlerinde
Avantajları...
ABONE OLUN
abone-olun
Firmamıza Abone
Olun Avantajdan
yararlanın...
NUMARA SORGULAMA
numara-sorgulama
İstediğini Özel Numaranızı
Sorgulayın...
KABLOSUZ İNTERNET
kablosuz-internet
Bursada Başlamış
olduğu Kablosuz
internet hizmeti...