0850 NUMARALARIN ÖZELLİKLERİ
    
 


 
■   0850 alan koduyla başlayan konumdan bağımsız numaralar, herhangi bir coğrafi bölgeyle sınırlı olmayıp, 444'lü numaralar gibi ulusal çapta kullanılabilen numaralardır.

 

 

 

 

 

 


 

 


■   Sanal santral veya diğer bir ifadeyle bulut santral ile beraber kullanılır.

■   Ofis dışında olduğunuzda bile dahili numaranıza gelen çağrı cevaplanmazsa direkt cep telefonunuza yönlendirilebilir.

■   Asla meşgul çalmaz ve eş zamanlı istediğiniz kadar çağrı alıp gönderebilirsiniz. Eskiden işletmelerde telefon trafiği arttıkça ana hattımızı pbx yapıp altına ilave hat/lar alarak hat sayımızı ve dolayısıyla da aylık maliyetlerimizi ister istemez artırıyorduk. Artık bir tane 0850 hat alıp diğer tüm sabit hatlarınızı iptal ederek, sabit ücret maliyetlerinden de kurtulursunuz.

■   Eğer müşterileriniz tarafından bilinen mevcut numaranız varsa ve değiştirmek istemiyorsanız, numaranızı ALOSES TELEKOM'a taşıyarak 0850 numaraların özelliklerine kavuşturabilirsiniz.

■   0850 hatlar bölgesel coğrafi numaralara oranla daha genel ve kurumsaldır. Konumdan bağımsız (444'lü hatlar gibi) olan bu numaralar, VoIP uygulaması ile kullanıldığından, farklı noktalarda (aynı şehirde farklı adreslerde, farklı şehirlerde ya da yurt dışında) internete bağlantı sağlanarak kullanılması mümkündür.

■   Aynı zamanda dış aramalarınızda da voip teknolojisi ile internet üzerinden telefon görüşmesi yapıldığı için daha ucuzdur. 

■   Aldığınız 0850 numarayı sanal santraliniz ile birlikte kullandığınızda karşılama anonsu ilave ederek hem firmanızın daha kurumsal görünmesini sağlar hem de sekreter masrafından kurtulursunuz,

■   Akıllı telefonlara yüklenecek olan SIP tabanlı uygulamalarımız ile 0850 numaranızı kullanmanız mümkündür.

■   Farklı projeleriniz için birden fazla numara alabilirsiniz.

■   ALOSES'liler birbirleriyle ücretsiz görüşürler.

 

HABERLER
haberler
Çağrı Merkezi
Çözümlerinde
Avantajları...
ABONE OLUN
abone-olun
Firmamıza Abone
Olun Avantajdan
yararlanın...
NUMARA SORGULAMA
numara-sorgulama
İstediğini Özel Numaranızı
Sorgulayın...
KABLOSUZ İNTERNET
kablosuz-internet
Bursada Başlamış
olduğu Kablosuz
internet hizmeti...