0850 NUMARALAR
 0850 numaralar, Türk Telekom hatları gibi evinize veya işyerinize kablo ile çekilen karasal hatlar gibi değildir.Tamamen Ip internet tabanlı olup bulut teknolojisi ile network ağları üzerinden çalışır.Tahsis edilen 0850 numaranız, internet üzerinden hizmet alacağı için IP tabanlı bir yapıya (Akıllı telefon, IP Santral, Sanal santral, IP Telefon, Tablet vb.) ihtiyaç duyulacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


0850'li numaralara bireysel veya kurumsal kimliğiniz ile sahip olabilirsiniz. 0850 numara tahsisinde herhangi bir tahsis ve kurulum maliyeti yoktur. Görüşme ücretleriniz dışında aylık sabit ücret ödemezsiniz. Ve en önemli özelliği 0850 li numaranızla sınırsız sayıda çağrı alabilirsiniz. Böylece birkaç sabit numaraya ihtiyaç duymaz ve her hattınız için aylık sabit ücret ödemekten kurtulursunuz. Kaçırdığınız cevapsız çağrıları yönetim panelinizden kontrol edebilir ve istediğiniz zaman geri dönüş yapabilirsiniz. Ayrıca, yurt içi ve yurt dışı tüm aramalarınızı sunmuş olduğumuz özel tarifeler ile iletişim maliyetlerinizde ortalama %70'e kadar tasarruf edersiniz.

İşletmenize 0850 numara tahsis etmenin yanı sıra, sabit numara taşıma hizmetimiz ile mevcut 0212, 0312, 0224 gibi alan kodu ile başlayan sabit numaralarınızı da ALOSES TELEKOM'a taşıyarak, 0850 numara ile aynı özeliklerde çalışmasını sağlayabilirsiniz.

 

HABERLER
haberler
Çağrı Merkezi
Çözümlerinde
Avantajları...
ABONE OLUN
abone-olun
Firmamıza Abone
Olun Avantajdan
yararlanın...
NUMARA SORGULAMA
numara-sorgulama
İstediğini Özel Numaranızı
Sorgulayın...
KABLOSUZ İNTERNET
kablosuz-internet
Bursada Başlamış
olduğu Kablosuz
internet hizmeti...