0850 NUMARALARIN AVANTAJLARI
    
 ■ 850 hatlar bölgesel coğrafi numaralara oranla daha genel ve kurumsaldır. Konumdan bağımsız (444'lü hatlar gibi) olan bu numaralar, VoIP uygulaması ile kullanıldığından, farklı noktalarda (aynı şehirde farklı adreslerde, farklı şehirlerde ya da yurt dışında) internete bağlantı sağlanarak kullanılması mümkündür.

 

 

 

 

 

 


 

■  0850 konumdan bağımsız numaralar, son zamanlarda kurumsal şirketler ve çağrı merkezleri tarafından 444’lü numaraların yerine tercih edilmektedir. 0850 ‘li numaraların 444 ‘lü numaralara göre maliyet ve teknik açından çok avantajlıdır. 444’lü bir numaranın altında en az 5 adet sabit numara tanımlaması yapılması gerekir. 444 ‘lü bir numara üzerinden eş zamanlı oluşturulabilecek çağrı sayısını, altında tanımlı olan sabit hat sayısı belirlemektedir. (Örneğin 5 hat tanımlıysa eş zamanlı oluşacak 6. çağrı için numaranız meşgule düşer.)

■  Asla meşgul çalmaz ve eş zamanlı istediğiniz kadar çağrı alıp gönderebilirsiniz. Eskiden işletmelerde telefon trafiği arttıkça ana hattımızı pbx yapıp altına ilave hat/lar alarak hat sayımızı ve dolayısıyla da aylık maliyetlerimizi ister istemez artırıyorduk. Artık 1 tane 850 hat alarak diğer tüm sabit hatlarınızı iptal edip, sabit ücretlerinden de kurtulursunuz.

■  Eğer müşterileriniz tarafından bilinen mevcut numaranız varsa ve değiştirmek istemiyorsanız, numaranızı ALOSES TELEKOM'a taşıyarak 0850 numaraların özelliklerine kavuşturabilirsiniz.

■  Aynı zamanda dış aramalarınızda da voip teknolojisi ile internet üzerinden telefon görüşmesi yapıldığı için daha ucuzdur. 

■  Aldığınız 0850 numarayı sanal santraliniz ile birlikte kullandığınızda karşılama anonsu ilave ederek hem firmanızın daha kurumsal görünmesini sağlar hem de sekreter masrafından kurtulursunuz,

■  Akıllı telefonlara yüklenecek olan SIP tabanlı uygulamalarımız ile 0850 numaranızı kullanmanız mümkündür.

■  Farklı projeleriniz için birden fazla numara alabilirsiniz.

■  ALOSES'liler birbirleriyle ücretsiz görüşürler.

 

HABERLER
haberler
Çağrı Merkezi
Çözümlerinde
Avantajları...
ABONE OLUN
abone-olun
Firmamıza Abone
Olun Avantajdan
yararlanın...
NUMARA SORGULAMA
numara-sorgulama
İstediğini Özel Numaranızı
Sorgulayın...
KABLOSUZ İNTERNET
kablosuz-internet
Bursada Başlamış
olduğu Kablosuz
internet hizmeti...